Home » Uncategorized » Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Archiwum

Babcia i Dziadek to wyjątkowe osoby, którym w styczniu wszystkie dzieci pragną podziękować oraz powiedzieć jak są dla nich ważnymi członkami rodziny. Mogą tego dnia podziękować za poświęcony czas, wspólne zabawy, spacery, dobre rady i pomoc w trudnych chwilach. Tradycyjnie, jak co roku, w styczniu w przedszkolu dzieci obchodziły uroczyście Dzień Babci i Dziadka. Z wiadomych przyczyn świętowanie w tym roku tego ważnego dnia wygląda inaczej. Dla Babć i Dziadków wnuczęta są radością życia, dlatego też w podzięce za ich wielkie serce, przygotowałyśmy upominki w postaci laurek, z odbitą ręką dziecka, czy też serduszka wyklejone. Nie zabrakło również krótkiego występu u najmłodszej grupy, pięknych zdjęć dzieci. Nagranie zostało przekazane wraz ze zdjęciami dzieci oraz życzeniami przez każdego wnuczka i wnuczkę rodzicom.

dzien_babci_1

dzien_babci_2

dzien_babci_3

dzien_babci_4