Home » Uncategorized » ZOSTAŃ POMOCNIKIEM ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!!!

ZOSTAŃ POMOCNIKIEM ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!!!

Archiwum

Oliwka, jest uczennicą kl. II szkoły podstawowej w Nidku. Bawiąc się lub dokazując z bratem może uchodzić za zupełnie zdrową dziewczynkę, jednak choruje na poważną chorobę genetyczną, której zostało podporządkowane życie jej oraz całej rodziny. Mukowiscydoza bo o niej mowa to dość rzadka genetyczna choroba, atakująca układ oddechowy i pokarmowy, jednocześnie niszcząca organizm dziewczynki. Koszty związane z leczeniem oraz pielęgnacją są ogromnym obciążeniem dla rodziny Oliwki, dlatego w tym roku postanowiliśmy zabawić się w Świętego Mikołaja. Aby wesprzeć Oliwkę oraz jej rodzinę zachęcamy do wsparcia naszej akcji. To bardzo proste: wystarczy kupić dowolny produkt z zamieszczonej poniżej listy i zostawić go w aptece w Nidku lub przynieść do szkoły. Akcja trwa do 21 grudnia 2020 roku. Pamiętajcie DOBRO POWRACA!

Oliwia

LISTA PRODUKTÓW:

 • Kreon Travix 10 000
 • Cebion lub Juvit c
 • Multiwitaminy dla dzieci(obojętnie które) 
 • Dicoflor lub inny probiotyk, 
 • Medibiotic, 
 • Wit c do ssania (np. Gripovita- acerola)
 • Środki przeciwbólowe dla 8 latki w tabletkach (Ibuprofen lub Apap junior) 
 • Isla classis ( tabletki z porostu islandzkiego) 
 • ACC max lub Fluimucil
 • Spray do gardła typu Hasco sept
 • Sól do płukania zatok- uzupełnienia
 • kremy natłuszczające i kosmetyki do pielęgnacji skóry wrażliwej
 • dowolne kremy do rąk
 • dowolne środki dezynfekujące, maseczki jednorazowe, chusteczki higieniczne