Home » Uncategorized » Bajkowe czytanki w przedszkolu

Bajkowe czytanki w przedszkolu

Archiwum

We wtorek, 5 listopada z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek grupa maluchów i zerówkowiczów wzięła udział w bajkowym spotkaniu. Na zajęciach uczennice z kółka teatralnego pod opieką pani Agnieszki Wojewodzic przeczytały bajkę pt. „Kopciuszek”. Następnie szczegółowo przepytały przedszkolaków z treści poznanej historyjki. Ponieważ młodzi słuchacze dzielnie wysłuchali opowieści, żeby ich zmotywować do ruchu Natalia, Martynka i Ania zorganizowały zabawy taneczne. Potem przyszedł czas na bajkowe zagadki, z którymi dzieci wspaniale sobie poradziły. Na koniec uroczystości przedszkolaki zostały poczęstowane słodyczami, za które bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom naszych wychowanków. Warto także wspomnieć, że to wyjątkowe święto było dobrą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród najmłodszych uczniów.

czytanki1 czytanki2 czytanki3